Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 31.07.2022, 17:50
Wychodzę na razie z założenia, że Brzęczkowi tak dolega 1/14, tak nie może przez to spać, że woli wyżebrane 1:0 grając 11 na 9, bez narażania się na przypadkową stratę gola niż jakieś 3:0 w tych samych okolicznościach z ryzykiem, że obrona znowu coś od.......i.

Jednak mecz pokazał, że nawet grając 11 na 9 drużyna Brzęczka nie za bardzo potrai kontrolować mecz. To fakt, a nie opinia i tutaj mój podpis nie ma zastosowania.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując