Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
3338
31.07.2022, 17:25
FraMat gdyby tak było to po 100 razy na mecz nie leciało by z trybun że chcemy awansu i tym podobne, tu właśnie kibice wymagają, a cała sekcja piłkarska od zarządu w dół klepie się po pleckach i podciera sobie nawzajem łezki bo są ciężary
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988