Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3338
Stary 31.07.2022, 17:25
FraMat gdyby tak było to po 100 razy na mecz nie leciało by z trybun że chcemy awansu i tym podobne, tu właśnie kibice wymagają, a cała sekcja piłkarska od zarządu w dół klepie się po pleckach i podciera sobie nawzajem łezki bo są ciężary
Odpowiedz cytując