Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 31.07.2022, 15:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym stawiać na awans dlatego mnie drażni jak próbuje się mydlić oczy...
Lepiej żebyś nie stawiał na nic, przy tym trzeba myśleć, a Ty majaczysz jak w gorączce. Po trzech meczach, 7-miu punktach, zero goli straconych trzy strzelone, okienko transferowe otwarte - wg. Ciebie nie będzie awansu, zero szans

Nie da się tego typu majaków grzecznie określić więc lepiej skończ się ośmieszać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując