Drozd napisał(a):

|
Wolałbym stawiać na awans dlatego mnie drażni jak próbuje się mydlić oczy...
|
Lepiej żebyś nie stawiał na nic, przy tym trzeba myśleć, a Ty majaczysz jak w gorączce. Po trzech meczach, 7-miu punktach, zero goli straconych trzy strzelone, okienko transferowe otwarte - wg. Ciebie nie będzie awansu, zero szans
Nie da się tego typu majaków grzecznie określić więc lepiej skończ się ośmieszać.