Cytat:
|
[To że jak nie potrafisz odnieść się merytorycznie to podważenia Wczoraj mogliby grać na pełnym ryzyku 9/9 a dwóch mogłoby asekurować całość. Pełna kontrola.
|
Pierwszy byś jebał trenera, gdyby stracili wtedy gola z kontry.
Ale teraz ciekawostka, ile wczorajw normalnych ligach, z normalnymi trenerami było czerwonych kartek? I ile drużyn strzeliło więcej bramek niż my, a ile mniej? Możesz wrzucić staty? Będą na pewno rozwalające JB.
QUOTE=Drozd;1588794]Wczoraj mimo liczebnej przewagi nie było śladu jakiegoś planu ataku, bo żadnego planu nie maoczu.[/QUOTE]Ecg, gdyby był plan, to byłoby w tabeli 9 pkt i bilans 10-0 w golach...
Rzuć nazwisko trenera z takim planem i zagwarantuj lepsze wyniki, ok?
Cytat:
|
Typowy przedstawiciel PMS, nieporadny, przestraszony. Dlatego zwala porażki na "materiał".
|
Czyli nie mamy szansy w Polsce, gdzie sami fachowcy z bundesligi trenuja...
Cytat:
|
Tacy fachowcy jak Brzęczek potrzebują materiału który sam wie jak grać i Brzęczka nie potrzebuje. Wtedy jak materiał sam wygra mecz to Brzęczek ogrzewa się w ciepełku sukcesu i pozuje na trenera.
|
Czyli po awansie.
Ile puściłeś kasy na tego pewniaczka?