Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 31.07.2022, 14:54
Cytat:
[To że jak nie potrafisz odnieść się merytorycznie to podważenia Wczoraj mogliby grać na pełnym ryzyku 9/9 a dwóch mogłoby asekurować całość. Pełna kontrola.
Pierwszy byś jebał trenera, gdyby stracili wtedy gola z kontry.

Ale teraz ciekawostka, ile wczorajw normalnych ligach, z normalnymi trenerami było czerwonych kartek? I ile drużyn strzeliło więcej bramek niż my, a ile mniej? Możesz wrzucić staty? Będą na pewno rozwalające JB.


QUOTE=Drozd;1588794]Wczoraj mimo liczebnej przewagi nie było śladu jakiegoś planu ataku, bo żadnego planu nie maoczu.[/QUOTE]Ecg, gdyby był plan, to byłoby w tabeli 9 pkt i bilans 10-0 w golach...

Rzuć nazwisko trenera z takim planem i zagwarantuj lepsze wyniki, ok?

Cytat:
Typowy przedstawiciel PMS, nieporadny, przestraszony. Dlatego zwala porażki na "materiał".
Czyli nie mamy szansy w Polsce, gdzie sami fachowcy z bundesligi trenuja...

Cytat:
Tacy fachowcy jak Brzęczek potrzebują materiału który sam wie jak grać i Brzęczka nie potrzebuje. Wtedy jak materiał sam wygra mecz to Brzęczek ogrzewa się w ciepełku sukcesu i pozuje na trenera.
Czyli po awansie.

Ile puściłeś kasy na tego pewniaczka?
Ddf
Odpowiedz cytując