Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90486
Stary 31.07.2022, 11:47
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
strach tu cos napisac o wieczystej , bo wolfy zaraz wyzywa od jakichs sierot po cupiale zakochanych w kwietniu , ale obejrzalem teraz skrot sparingu z podbeskidziem , i zauwazylem ze w ramach skupowania emerytow podebrał nam chwalonego tutaj i uwazanego za perspektywicznego Koncewicza-Żyłke
Chwalonego przez dwie-trzy osoby, IMO mocno na wyrost. Przegrał rywalizację z Hoyo i - uwaga - został wypożyczony U nas nie ma szans na grę (szósty do gry, siódmy jak Uryga wróci) to lepiej żeby łapał doświadczenie gdzie indziej. Wisła od dawna wypożycza do krakowskich klubów w niższych ligach.
Weźcie sobie zalóżcie forum Wieczystej i nie zawracajcie dupy kibicow Wisły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.07.2022 o godz. 11:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując