Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
strach tu cos napisac o wieczystej , bo wolfy zaraz wyzywa od jakichs sierot po cupiale zakochanych w kwietniu , ale obejrzalem teraz skrot sparingu z podbeskidziem , i zauwazylem ze w ramach skupowania emerytow podebrał nam chwalonego tutaj i uwazanego za perspektywicznego Koncewicza-Żyłke
|
Chwalonego przez dwie-trzy osoby, IMO mocno na wyrost. Przegrał rywalizację z Hoyo i - uwaga - został
wypożyczony 
U nas nie ma szans na grę (szósty do gry, siódmy jak Uryga wróci) to lepiej żeby łapał doświadczenie gdzie indziej. Wisła od dawna wypożycza do krakowskich klubów w niższych ligach.
Weźcie sobie zalóżcie forum Wieczystej i nie zawracajcie dupy kibicow Wisły.