|
strach tu cos napisac o wieczystej , bo wolfy zaraz wyzywa od jakichs sierot po cupiale zakochanych w kwietniu , ale obejrzalem teraz skrot sparingu z podbeskidziem , i zauwazylem ze w ramach skupowania emerytow podebrał nam chwalonego tutaj i uwazanego za perspektywicznego Koncewicza-Żyłke
|