|
Napisze to jeszcze raz, poza Basha i Pereira nie mamy innych zawodnikow ktorzy cos z pilka potrafią zrobić, jeden zszedl w 45 minucie drugi w 70.
Bez nich nie mielismy absolutnie nikogo z przodu kto moglby Arke pocisnac a i tak najlepszym graczem na murawie byl bramkarz gosci.
Napierdalajcie na mlodych dalej, nakladajcie na nich presje a pozniej z.....o ze talenty w Wisle sie nie rozwijaja.
Wracajac do pierwszej czerwonej kartki moze faktycznie tak bylo ze jak przy grze z przewaga presja spetala im nogi i wylaczyla mozgi, jak tak to psycholog ma pelne rece roboty bo tych mlodych gralo wczoraj 8.
Malinowy król malowanych róż
|