Temat
:
3 kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 30 lipca 2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline
#
11
31.07.2022, 10:06
Jagul
napisał(a):
Konradek który obraził już pewnie 3/4 tego forum, wyzywał na jakieś patologiczne pojedynki na D, skarży się na poziom hejtu
Następny będzie Uchodźca, który będzie się żalić, że ludzie z forum nie wywiązują się z zakładów i mają długi
Chyba Ci się osoby pojebały, bo na D nigdy nie byłem, a już o jakiś pojedynkach bym pamiętał. Chyba że do jakiegoś idioty sarkatystycznie pisałem, a ty nie załapałeś
Ddf
Konrad.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Konrad.
Znajdź inne posty napisane przez Konrad.