Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.07.2022, 10:06
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Konradek który obraził już pewnie 3/4 tego forum, wyzywał na jakieś patologiczne pojedynki na D, skarży się na poziom hejtu

Następny będzie Uchodźca, który będzie się żalić, że ludzie z forum nie wywiązują się z zakładów i mają długi
Chyba Ci się osoby pojebały, bo na D nigdy nie byłem, a już o jakiś pojedynkach bym pamiętał. Chyba że do jakiegoś idioty sarkatystycznie pisałem, a ty nie załapałeś
Ddf
Odpowiedz cytując