Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.07.2022, 09:31
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Że ci się Simone jeszcze chce pisać i tłumaczyć...

Wydaje mi się, że jest spora szansa, aby poziomem hejtu, szydery, czy czy wręcz nienawisci wobec naszego klubu, drużyny, trenera czy zawodników forum TWSD i jego forumowicze, przebili forum kibiców Cracovii... już coraz bliżej.

Walczcie dalej!
Konradek który obraził już pewnie 3/4 tego forum, wyzywał na jakieś patologiczne pojedynki na D, skarży się na poziom hejtu

Następny będzie Uchodźca, który będzie się żalić, że ludzie z forum nie wywiązują się z zakładów i mają długi
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując