Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 31.07.2022, 08:47
brak mi słow , a moze jeszcze kawa nie weszła , aby wyrazic odpowiedni podziw dla postow s1mone , gdyby to ode mnie zalezalo to bym po nich przymknal temat ,naprawde sporo można zarzucic rodzinie B , ale wylewać żale po ograniu głównego rywala do awansu to lekka aberracja


z innej beczki , piszecie o Colleyu , nie wiem co to za chłop , bo Joseph jest teraz na Hungaroringu xD

Odpowiedz cytując