Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 31.07.2022, 04:34
Że ci się Simone jeszcze chce pisać i tłumaczyć...

Wydaje mi się, że jest spora szansa, aby poziomem hejtu, szydery, czy czy wręcz nienawisci wobec naszego klubu, drużyny, trenera czy zawodników forum TWSD i jego forumowicze, przebili forum kibiców Cracovii... już coraz bliżej.

Walczcie dalej!
Ddf
Odpowiedz cytując