|
Że ci się Simone jeszcze chce pisać i tłumaczyć...
Wydaje mi się, że jest spora szansa, aby poziomem hejtu, szydery, czy czy wręcz nienawisci wobec naszego klubu, drużyny, trenera czy zawodników forum TWSD i jego forumowicze, przebili forum kibiców Cracovii... już coraz bliżej.
Walczcie dalej!
|