Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90481
Stary 30.07.2022, 21:40
Elendil napisał(a):Wyświetl post
A to nie agent Plewki się tak pluł, że ten to powinien grać w ekstraklasie? Jak dla mnie to zwykły przecinak jakich pełno od 1 do 3 ligi.

Trzeba liczyć jeszcze na 2 w miarę sensowne transfery (ofensywne) i że jakoś dojedziemy tym sposobem do ekstraklasy (koniecznie z 1-2 miejsca, bo jestem niemal pewien, że baraże przejebiemy...). Dopiero wtedy można myśleć nad wymianą innych graczy, bo niestety nikt naprawdę dobry to 1 ligi polskiej nie przyjdzie.




Z jakiej paki mielibyśmy płacić Ramirezowi od ponad 4 lat, gdy tutaj nie jest? Może jeszcze Smudzie płacimy?
No biorąc pod uwagę że jeśli na starcie doszło by do porozumienia między trio a Kwietniem to zamiast spalac dolary w Wieczystej,dokładałby do Wisly- wiec tak w zasadzie caly czas płacimy Smudzie
Odpowiedz cytując