|
Nie bronie przecież Brzęczka, tylko mówię, że nie ma żadnych szans, żeby ktoś go w tej rundzie zmienił. Być może, jak będziemy gdzieś poniżej 7-8 miejsca, to zostanie zmieniony w przerwie zimowej, ale jak będzie tak na 5 i wyżej to na 99% zostanie do końca sezonu. Mówię jak jest, a nie, że mi się to podoba, bo chyba nie było takiej drużyny, którą prowadził Brzęczek, której gra mogłaby się podobać.
|