Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 30.07.2022, 20:49
Ja nie jestem w stanie powiedzieć, czy nasi piłkarze ofensywni są tak fatalni, że nie potrafią rozegrać jednej szybkiej akcji (poza Dudą, ale on sobie sam tę akcję stworzył) w 11 na 9, czy oni na treningach tylko biegają dookoła boiska i grają w dziada.

To jeden z tych meczów, gdy nie możesz być do końca zadowolony z wygranej, bo oczy krwawią.
Odpowiedz cytując