Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 30.07.2022, 20:10
Każdy kto jest zadowolony ze stylu wygranej w tym meczu to człowiek z defektem mózgu.

Dramat! 11 na 9 i trzeba drżeć o wynik do ostatniej minuty ... a trybuny zadowolone ... dramat.
Odpowiedz cytując