|
Nie wiem jak można grać w 11 na 9 i do końca meczu drżeć o wynik. To był jeden z najbardziej żenujących występów tej ekipy w ostatnich czasach (a jest tej żenady do porównania mnóstwo niestety). Kompromitacja. Oglądałem niestety w telewizji, ale nawet w niej było widać, że Brzęczek wychodzi z siebie. Pytanie czego on ich na treningach uczy?
|