Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 30.07.2022, 19:43
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Może Arka na papierze ma lepszych piłkarzy niz Sandecja ,ale wg mnie Sandecja jako druzyna grała lepiej i była lepiej zorganizowana niż Arka. Po prostu naszym gwiazdorom coś się stało z głowami ,gdy zaczeli grać w przewadze prawie dostali 2 bramki..

Ciesz się bo gdyby Colley dziś nie stał w tym miejscu na linii bramkowej to byłoby 0 punktów i płacz
Znaczy - gol liczyłby się podwójnie. Nie znam tego przepisu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując