AS82 napisał(a):

Może Arka na papierze ma lepszych piłkarzy niz Sandecja ,ale wg mnie Sandecja jako druzyna grała lepiej i była lepiej zorganizowana niż Arka. Po prostu naszym gwiazdorom coś się stało z głowami ,gdy zaczeli grać w przewadze prawie dostali 2 bramki..
Ciesz się bo gdyby Colley dziś nie stał w tym miejscu na linii bramkowej to byłoby 0 punktów i płacz
|
Znaczy - gol liczyłby się podwójnie. Nie znam tego przepisu.