Temat
:
3 kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 30 lipca 2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
47
30.07.2022, 18:53
FraMat
napisał(a):
Oceny zawodników po meczu:
- Najgorszy piłkarz - Balta
- Najlepszy piłkarz - nie ma takiego
- Pozoranci - cała reszta
Balta najgorszy
On dziś oprócz Colleya ,który nas uratował od kompromitacji był wg mnie najlepszy
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82