Temat
:
3 kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 30 lipca 2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
wirusac
Junior Member
Od: 03.2013
Offline
#
29
30.07.2022, 18:10
rzygać idzie oglądając grę Wisły w 11 na 9
wirusac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wirusac
Znajdź inne posty napisane przez wirusac