Greg25 napisał(a):

|
Jesteś aż tak tępy, czy udajesz, nawet gdyby to był Angulo, to w naszej sytuacji byłby prawie idealny, natomiast przyjmij do swojego pustego dzbana, że nie chodzi o poszukiwanie mitycznego zawodnika, tylko o dogadanie konkretnego gościa, który wg doniesień jest skłonny do nas przyjść... Aż takie trudne do zrozumienia, czy (czego nie podejrzewam...) na każdym kroku próbujesz deprecjonować każdy ruch, każdą wypowiedź czy to trenera, czy kogokolwiek z władz naszego klubu...?
|
Jakby pomógł awansować to byłby idealny, gdyby strzelił 3 gole i Wisła by nie awansowała to byłby kolejnym bezsensownym kopaczem… wszystko wiadomo po. Czyli chodzi właśnie o Angulo przydupasie trio?