Cytat:
wy tak na powaznie ? przeciez Jurek tego przekota wymyslil w postaci Angulo , lata poszukiwan , lata obserwacji - lata analiz , echhhhhhhh , ludzie uspokujcie sie juz ......aaaaaaa teraz juz trzeba naopisac- bo pelikany lykaja bez straty kropli - to bylsarkazm - a nasz sztab szkoleniowy to po prostu kpina ......zreszta Angulo predzej wybierze cyrk Kwietnia niz zbieranine przypadkowosci z aktualnej Wisly
|
Jesteś aż tak tępy, czy udajesz, nawet gdyby to był Angulo, to w naszej sytuacji byłby prawie idealny, natomiast przyjmij do swojego pustego dzbana, że nie chodzi o poszukiwanie mitycznego zawodnika, tylko o dogadanie konkretnego gościa, który wg doniesień jest skłonny do nas przyjść... Aż takie trudne do zrozumienia, czy (czego nie podejrzewam...) na każdym kroku próbujesz deprecjonować każdy ruch, każdą wypowiedź czy to trenera, czy kogokolwiek z władz naszego klubu...?