Generalnie w kodeksie karnym (wiem wiem, tu obowiązują przepisy pzpn

) obowiązuje zasada domniemania niewinności, więc jeśli nie ma dowodu winy (war absolutnie tego nie potwierdził), to nie powinno być kary, tym bardziej, że ew. ręka absolutnie nie zmienia toru lotu piłki Dodatkowo zawodnik był odwrócony do niej plecami, więc jej nie widział, jeśli natomiast chodzi o ew. nienaturalne ułożenie ciała zawodnika i wystającą rękę, to tylko totalna miernota z 2 z wf-u może coś takiego stwierdzić.
Niestety, wygląda na to, ta ....a z gwizdkiem zdała się na swoją kobiecą intuicję i co mu zrobimy...?!