Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3336
Stary 30.07.2022, 07:26
Elendil napisał(a):Wyświetl post
zgadzam się, to drużyna piłkarska, to sport, tutaj gra się dla jak najlepszego wyniku, a nie dla "rodzinnej atmosfery", jakimś cudem WSH to kumało, Trio nie bardzo. Piłkarzom muszą zostać postawione jasne i ambitne cele, a w tym sezonie cel jest jasny i klarowny jak chyba nigdy od ostatnich 10 lat...
Taa.... Kumalo.
Chcieli zrobic wynik żeby móc dalej i więcej kraść.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując