|
zgadzam się, to drużyna piłkarska, to sport, tutaj gra się dla jak najlepszego wyniku, a nie dla "rodzinnej atmosfery", jakimś cudem WSH to kumało, Trio nie bardzo. Piłkarzom muszą zostać postawione jasne i ambitne cele, a w tym sezonie cel jest jasny i klarowny jak chyba nigdy od ostatnich 10 lat...
|