wy tak na powaznie

? przeciez Jurek tego przekota wymyslil w postaci Angulo , lata poszukiwan , lata obserwacji - lata analiz , echhhhhhhh , ludzie uspokujcie sie juz ......aaaaaaa teraz juz trzeba naopisac- bo pelikany lykaja bez straty kropli - to bylsarkazm - a nasz sztab szkoleniowy to po prostu kpina ......zreszta Angulo predzej wybierze cyrk Kwietnia niz zbieranine przypadkowosci z aktualnej Wisly