Temat
:
3 kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 30 lipca 2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
21
29.07.2022, 21:47
[QUOTE=gizmowisla;1588646]Wujo hiszpanca / to sie szarpnal na Angulo , oj jest gosciu szperacz i fachura , niesamiowita niespodzianka , jego to by nawet Biedrzycka znalazla ......praca sztabu i trenera- level wysoki
gizmowisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmowisla
Znajdź inne posty napisane przez gizmowisla