kbr napisał(a):

|
Manu sam po meczu przyznał, że dotknął piłki ręką i przeprosił za swoje zachowanie. Jak chcesz bronić wujka Kuby, który jest tutaj nie ze względu na swoje kompetencje, to zły trop.
|
Murzyn był w szoku po tym zajściu, a nie przeprosił... Ja się pytam na podstawie czego sędzia podjął tak szalenie istotną decyzję o rzucie karnym? Wgląd w VAR czyli to co sędzia widział jest dostępny.... więc ja się pytam: co na tych powtórkach widać? Zupełnie nic...
Ogromna szybkość i podmuch wiatru na palcach spowodował, że czarny już nie wiedział co jest co, więc przeprosił, proste....
Dla mnie sprawa jest banalnie prosta: na tych powtórkach nie ma żadnej pewności, że kontakt z piłką był... Upośledzeni umysłowo i wzrokowo po prostu zaakceptowali ten fakt żygając na Wujka bo tak było prościej i wygodniej.