Drozd napisał(a):

|
Teraz będzie ciężko zmienić prezesa bo będzie ryzyko utraty sponsora. Zobaczymy jakie to przyniesie efekty.
|
To samo pomyślałem.. Utracimy sponsora to zrzucimy Nowaka ze stołka albo na odwrót, juz nie mówiąc o kompetencjach(sportowych). Rozumiem, że jest fanem, ale to znowu kolesiostwo..