Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3296
Stary 29.07.2022, 06:49
Ciekawe, czy Nowak będzie prezesem i Wisły, i Mostów? Bo to by oznaczało potrzebę ogarniętych vice. Rozumiem, że w Mostach ma tego Adamczyka. Pytanie, kto w Wiśle. Jednak wolałbym na stołku prezesa Jażdżyńskiego, który swój biznes właśnie sprzedał i mógłby się zająć tylko Wisłą.
Odpowiedz cytując