|
Ciekawe, czy Nowak będzie prezesem i Wisły, i Mostów? Bo to by oznaczało potrzebę ogarniętych vice. Rozumiem, że w Mostach ma tego Adamczyka. Pytanie, kto w Wiśle. Jednak wolałbym na stołku prezesa Jażdżyńskiego, który swój biznes właśnie sprzedał i mógłby się zająć tylko Wisłą.
|