Temat
:
3 kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 30 lipca 2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
11
28.07.2022, 23:36
Nie mam pojęcia jaki będzie wynik. Fajne by było to wygrać, ale osobiście nie mam pojęcia czego spodziewać się po tym spotkaniu. Trzymam kciuki i mimo wszystko sercem mocno liczę na komplet punktów.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone