Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Karherop czytaj ze zrozumieniem
Jaroo , to chyba oczywiste
|
To są domniemania.
Tak samo jak poziom konfliktów wśród trio (a właściwie 5 właścicieli) jest rozdmuchany na maxa przez media, Obidzinskiego (który od 2 lat nie jest w klubie) czy wszystkowiedzacych z forum czy tt.
Wcale mi się też nie wydaje że TJ marzył aby wziąć wszystko na swoje barki i zostać prezesem. W innym wypadku wziąłby to po Obidzinskim, bo obiektywnie DB nie miał żadnych kwalifikacji na to stanowisko.
Już pomine artykuły Knury bo sam za wiele grzeszków jest odcięty od informacji z klubu.