|
Ku uciesze gawiedzi, która chciała głowy kozła ofiarnego Dawid odchodzi... Wydaje mi się, że jest to ruch dania plebsowi tego czego chciał: mięsa do rozszarpania. Pogonienie Kliemntów i innych nieudaczników jak się niestety okazało z miernym mentalem nic nie dało.
Uważam, że dużo tracimy, gdyż każdy kto się wypowie to ceni pracę Dawida, jego zaangażowanie, oddanie i sporo dobrych rzeczy, które załatwił.
Nowak wydaje się wyborem z braku kandydatów i kogoś z bliskiego otoczenia.
Wiem, że spadliśmy, wiem w jakich okolicznościach: KURIOZALNYCH- sportowych, organizacyjnie było dobrze (pomijając ostatni mecz)...
Generalnie podziwiam Kubę, że czytajac takich zjebów jak Koalik dalej ma siłę to ciągnąć, tracić dobre imię i zdrowie, choć po ruchu z bratem nie wiem czy nie mają powoli dość pokemonów.
Dziwne jest to , że z jednej strony ulegają opinii publicznej i poświęcają Dawida, a z drugiej nie uginają się i czekają na napastnika, zamiast zatrudnić tak jak koalik chce na sztuke...
:/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.07.2022 o godz. 20:49.
|