Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3290
Stary 28.07.2022, 20:38
Ku uciesze gawiedzi, która chciała głowy kozła ofiarnego Dawid odchodzi... Wydaje mi się, że jest to ruch dania plebsowi tego czego chciał: mięsa do rozszarpania. Pogonienie Kliemntów i innych nieudaczników jak się niestety okazało z miernym mentalem nic nie dało.

Uważam, że dużo tracimy, gdyż każdy kto się wypowie to ceni pracę Dawida, jego zaangażowanie, oddanie i sporo dobrych rzeczy, które załatwił.

Nowak wydaje się wyborem z braku kandydatów i kogoś z bliskiego otoczenia.

Wiem, że spadliśmy, wiem w jakich okolicznościach: KURIOZALNYCH- sportowych, organizacyjnie było dobrze (pomijając ostatni mecz)...

Generalnie podziwiam Kubę, że czytajac takich zjebów jak Koalik dalej ma siłę to ciągnąć, tracić dobre imię i zdrowie, choć po ruchu z bratem nie wiem czy nie mają powoli dość pokemonów.

Dziwne jest to , że z jednej strony ulegają opinii publicznej i poświęcają Dawida, a z drugiej nie uginają się i czekają na napastnika, zamiast zatrudnić tak jak koalik chce na sztuke...

:/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.07.2022 o godz. 20:49.

Odpowiedz cytując