Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3284
Stary 28.07.2022, 15:46
Elegancko? Człowiek, który został sponsorem Wisły ze względu na osobę Kuby Błaszczykowskiego, często widywany w jego otoczeniu na meczach, któremu Błaszczykowski otwarcie dziękował na słynnej konferencji marsjańskiej.

Trudno to nazwać nowym rozdaniem, raczej kontynuacją tego co jest, czyli polityki rozmytej odpowiedzialności. Ciężko bowiem uwierzyć, że zapatrzony w Kubę Nowak, będzie odrzucał jego pomysły, gdy ten na przykład przyjdzie do niego z nowym Momo Cisse.

No cóż, liczyłem na jakieś przetasowanie układu sił, a większe szanse na to dawała choćby osoba Tomasza Jażdzyńskiego, po której można byłoby się spodziewać większej niezależności w decyzyjności.

Teraz obawiam się, że zarządzanie będzie wyglądać w stylu:
- Kuba, a jak sądzisz?
- Kuba, a jak to robiliście w Dortmundzie?
Odpowiedz cytując