azor napisał(a):

|
nikt nie twierdzi, że Hyballa był dobrym trenerem - chodzi o żenujący teatrzyk odegrany przez Puchatka
|
Żenujące to jest pogardliwe pisanie o Błaszczykowskim, szczególnie gdy wiesz o przyczynach pożegnania tego niemieckiego pajaca całe nic. Myślałem, że kolejne zwolnienia dadzą niektórym do myślenia, ale jak widać nadal zero refleksji.