Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15337
Stary 28.07.2022, 14:42
azor napisał(a):Wyświetl post
nikt nie twierdzi, że Hyballa był dobrym trenerem - chodzi o żenujący teatrzyk odegrany przez Puchatka
Żenujące to jest pogardliwe pisanie o Błaszczykowskim, szczególnie gdy wiesz o przyczynach pożegnania tego niemieckiego pajaca całe nic. Myślałem, że kolejne zwolnienia dadzą niektórym do myślenia, ale jak widać nadal zero refleksji.
Odpowiedz cytując