Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3275
Stary 27.07.2022, 23:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To samo mówiło się po przyjściu trio
Czyli lepsze były poprzednie rządy? Po przyjściu trio to raczej cieszono się że w ogóle Wisła istnieje.

Dla mnie zmiana na plus o ile dojdzie do tego kompetentna osoba w randze vice prezesa. Chyba nawet statut tego wymaga..

Ciekawe czy zostawia DB przy klubie? Coś nie chce mi się wierzyć że całkowicie zniknie ze sceny. Balazinski to na pewno będzie pomagał w ramach swojej kancelarii. DB mogłoby rzucić na stanowisko pokoju dyrektora ds promocji i sponsorów ale podobne stanowisko już zajmuje Czwartkiewicz
Odpowiedz cytując