FraMat napisał(a):

|
To samo mówiło się po przyjściu trio
|
Czyli lepsze były poprzednie rządy?

Po przyjściu trio to raczej cieszono się że w ogóle Wisła istnieje.
Dla mnie zmiana na plus o ile dojdzie do tego kompetentna osoba w randze vice prezesa. Chyba nawet statut tego wymaga..
Ciekawe czy zostawia DB przy klubie? Coś nie chce mi się wierzyć że całkowicie zniknie ze sceny. Balazinski to na pewno będzie pomagał w ramach swojej kancelarii. DB mogłoby rzucić na stanowisko pokoju dyrektora ds promocji i sponsorów ale podobne stanowisko już zajmuje Czwartkiewicz