AgresywnyChomik napisał(a):

Potrzebujemy napastnika ktory nie dosc ze nastrzela w 1wszej lidze to przy ewentualnym awansie poradzi sobie w eklapie. Na kogos takoego ja chetnie poczekam.
Jakosc nie ilosc.
|
Nie. Potrzebujemy TERAZ napastnika, który pozwoli nam awansować.
Jak będzie realna szansa na awans to będą jeszcze dwa okienka by kogoś ściągnąć do e-klapy.