Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90458
Stary 26.07.2022, 15:02
nero napisał(a):Wyświetl post
No dobra... a czy nie jest to trochę tak, że Wisła w Ekstraklasie była średnim wyborem dla piłkarzy, tak teraz Wisła w 1 lidze jest świetnym wyborem dla piłkarzy?
Odpowiedź brzmi - nie wiadomo.

To zależy od tego, o co rzeczywiście będziemy grali. Wśród dostępnych scenariuszy ciągle na horyzoncie straszą te negatywne, choćby wariant Ruchu Chorzów czy GKS-u Katowice, które niekoniecznie są fajną perspektywą dla "perspektywicznych graczy".

Ani my, ani zarząd, ani potencjalni nowi piłkarze na tę chwilę nie wiemy na co stać ten zespół.
Odpowiedz cytując