nero napisał(a):

|
No dobra... a czy nie jest to trochę tak, że Wisła w Ekstraklasie była średnim wyborem dla piłkarzy, tak teraz Wisła w 1 lidze jest świetnym wyborem dla piłkarzy?
|
Odpowiedź brzmi - nie wiadomo.
To zależy od tego, o co rzeczywiście będziemy grali. Wśród dostępnych scenariuszy ciągle na horyzoncie straszą te negatywne, choćby wariant Ruchu Chorzów czy GKS-u Katowice, które niekoniecznie są fajną perspektywą dla "perspektywicznych graczy".
Ani my, ani zarząd, ani potencjalni nowi piłkarze na tę chwilę nie wiemy na co stać ten zespół.