Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90449
Stary 26.07.2022, 13:03
Hermond napisał(a):Wyświetl post
to, że klub kogoś na atak zatrudni jest raczej pewne. Tyle, że nie chodzi o to aby ściągać kolejnych Sobolów, Klimentów, Forbesów.... byle na sztukę (czy nawet dwie jak to klub obiecuje). Lepiej jednego takiego który będzie zdobywał bramki. Bo jak ma przyjść kolejny niedojda to lepiej niech gra tam Żyro. Lepiej z nim na szpicy niż grać w 10.
Haha Forbesów... przecież Forbes byłby zbawieniem dla nas w chwili obecnej... pod warunkiem, że chciałoby mu się grać.

Odpowiedz cytując