Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90448
Stary 26.07.2022, 13:01
Nie ma nic zdrożnego w kupnie zawodnika na jeden sezon. Cele się.zmieniają to i wykonawcy mogą być.różni. Kimś innym robi się awans a kimś inny, walczy o mistrzostwo i nie ma nawet takiej możliwości aby to byli Ci sami zawodnicy. Jeśli 34 latek pomoże nam teraz w awansie i walnie te kilkanaście bramek to okej. Nawet jak ktoś ma 25 lat to może nadawać się świetnie na 1 ligę a w Esie nie dawać sobie rady i należałoby się go pozbyć
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując