Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90441
Stary 26.07.2022, 10:28
Prześledziłem na szybko jakich napastników pozyskali nasi 1 ligowi rywale (okno otwarte więc lista pewnie ulegnie zmianie). Jeśli któryś zawodnik w poprzednim sezonie strzelił więcej niż 10 bramek dopisałem w nawiasie ile i w której lidze:

Termalica: -
Wisła: Żyro, Bartoń
Łęczna: Podliński
Arka: -
Odra: Guzdek
Chrobry: Wojtyra, Wolsztyński, Kusztal
Sandecja: Gabrych
GKS: Grzebieluch, Arak
Podbeskidzie: -
ŁKS: Balongo
Resovia: Górski(16 w 2.), Karpiński
Tychy: Mikita (11 w 1.)
Skra: Kozłowski, Sangowski
Puszcza: Adisa, Siemaszko
Sosnowiec: Fabry
Stal: -
Chojniczanka: Prałat, Tuszyński
Ruch: Pląskowski (12 w 2.), Barański

Na widok większości z tych transferów wydłubywalibyśmy sobie oczy. Nie piszę oczywiście, że powinniśmy zniżyć się do tego poziomu, ale daje to pewien ogląd na temat realiów ligi, w której gramy. Absolutnie możliwe jest, że nie będziemy w stanie pozyskać żadnego sensownego napastnika. I w myśl zasady, że wśród ślepców jednooki jest królem, ci nasi pół-napastnicy wcale nie muszą wyglądać tak źle. Gramy w bieda lidze. Mamy bieda drużynę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując