|
to, że klub kogoś na atak zatrudni jest raczej pewne. Tyle, że nie chodzi o to aby ściągać kolejnych Sobolów, Klimentów, Forbesów.... byle na sztukę (czy nawet dwie jak to klub obiecuje). Lepiej jednego takiego który będzie zdobywał bramki. Bo jak ma przyjść kolejny niedojda to lepiej niech gra tam Żyro. Lepiej z nim na szpicy niż grać w 10.
|