Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90440
Stary 26.07.2022, 09:46
to, że klub kogoś na atak zatrudni jest raczej pewne. Tyle, że nie chodzi o to aby ściągać kolejnych Sobolów, Klimentów, Forbesów.... byle na sztukę (czy nawet dwie jak to klub obiecuje). Lepiej jednego takiego który będzie zdobywał bramki. Bo jak ma przyjść kolejny niedojda to lepiej niech gra tam Żyro. Lepiej z nim na szpicy niż grać w 10.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując