krysztal napisał(a):

|
I to jest właśnie ta strategia i długofalowy plan.To znaczy tak jest według ciebie bo mam nadzieję że w klubie jednak myślą inaczej(kurvva oby)Jest plan powtarzany od początku przygotowań do obecnego sezonu aby ściągnąć DWÓCH napastników i mam nadzieję że takie starania są podejmowane.Przeliczyli sobie budżet wiedzą ile chcą i ile mogą wydać i będą się tego trzymać a nie że jak się nie uda to skumulują środki i sprowadzą jednego.Po prostu mam nadzieję że faktycznie jest jakiś plan a nie działanie na żywioł
|
Ma to sens ale jak patrzę na naszych fachowców od mitycznego pionu sportowego, to aż strach pomyśleć kto tu się pojawi.
A tak na marginesie. Ja tylko przypomnę, że to sam Brzęczek swoimi gadkami napompował temat nowego napastnika.
Większość raczej liczyła się z tym, że będziemy wojować z Żyro, Sobolem lub Bartoniem. Ewentualnie Fernandezem.