Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90426
Stary 25.07.2022, 20:13
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
zgadzam sie z serkiem i wolfym , gorzej jak faktycznie sie okaze przy koncu okienka ze zostaniemy z Żiru + Sobol etc
Przecież skoro ma przyjść dwóch napastników wg ostatnich zapowiedzi to skąd wniosek że nie przyjdzie ani jeden? Już Brzęczek wszystkich z gorącą wodą wyjaśnił, że jakby Wisła miała tylko dla sztuki zakontraktowac nowego napastnika to w klubie już taki by był. Codziennie Wisła dostaje oferty transferu nowych graczy na te pozycję. Problem w tym że są wątpliwej jakości.
Odpowiedz cytując