Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
zgadzam sie z serkiem i wolfym , gorzej jak faktycznie sie okaze przy koncu okienka ze zostaniemy z Żiru + Sobol etc
|
Przecież skoro ma przyjść dwóch napastników wg ostatnich zapowiedzi to skąd wniosek że nie przyjdzie ani jeden? Już Brzęczek wszystkich z gorącą wodą wyjaśnił, że jakby Wisła miała tylko dla sztuki zakontraktowac nowego napastnika to w klubie już taki by był. Codziennie Wisła dostaje oferty transferu nowych graczy na te pozycję. Problem w tym że są wątpliwej jakości.