Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90417
Stary 25.07.2022, 11:51
Cytat:
Piszesz z taką egzaltacją jak k-poperki o swoich idolach. Albo histeria albo atakowanie każdego kto ma inne zdanie.

Michał Żyro robił karierę w tym w UK do momentu kontuzji, po której się już nie podniósł. Więc jest to super zawodnik na 1 ligę, technikę ma, umie myśleć, a braki, które ma od wyleczenia kontuzji na tym poziomie nie będą problemem. Owszem, nie jest to "9", której nadal nie mamy.
A co do bramki to polecam pooglądać kilkakrotnie. Strzelił z powietrza jakieś pół metra nad ziemią i to biegnąc w kierunku przeciwnym do bramki. W każdej lidze była by to co najmniej bramka kolejki.
Inna sprawa, że poprawna obrona nie zostawiła by go samego. I nasi przeciwnicy też się tego nauczą, więc potrzeba wzmocnień.
Ale nie ma co mówić, że Żyro to drewno, które nic nam nie da, jak to robił autor wpisu, który wyśmiałem.
Absolutnie nigdzie nie twierdzę, ze Żyro nic nie da. Tylko śmiać mi się chce jak po jednym dobrym meczu jednak nie idealnym, tu na forum taka radocha, ze mamy kota w składzie.

Co do samego Żyro to taka jedna wielka zagadka, bo albo złapie kontuzje albo nie, albo będzie miał formę na te 1 ligę wystarczającą albo nie, albo wróci choć w części do tego co umiał przed kontuzją albo nie.

Chłop taki, który musi sam się sprawdzić. Po powrocie z wysp w ekstraklasie sobie nie poradził. Póki co się tuła od klubu do klubu i zostaje odrzucany po sezonie. 1 liga i ogólnie Wisła to może być dla niego idealny klub. tej lidze może pograć, odbudować się a nawet jak awansujemy to zapewne byśmy chcieli dalej go mieć w składzie.

Na pewno cieszy, że mamy kadrę w dużej mierze złożonej z Polaków. To jest zupełnie co innego niż zlepek gości z całego świata, którzy gówno wiedzą o Polsce, Wiśle i gówno im zależy. Nie mówię, że każdy Polak po jednym sezonie zostanie Wiślakiem ale już inna jest ta chemia między kibicami a piłkarzami i oni znają historię naszej piłki krajowej i klubowej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując