Cytat:
Piszesz z taką egzaltacją jak k-poperki o swoich idolach. Albo histeria albo atakowanie każdego kto ma inne zdanie.
Michał Żyro robił karierę w tym w UK do momentu kontuzji, po której się już nie podniósł. Więc jest to super zawodnik na 1 ligę, technikę ma, umie myśleć, a braki, które ma od wyleczenia kontuzji na tym poziomie nie będą problemem. Owszem, nie jest to "9", której nadal nie mamy.
A co do bramki to polecam pooglądać kilkakrotnie. Strzelił z powietrza jakieś pół metra nad ziemią i to biegnąc w kierunku przeciwnym do bramki. W każdej lidze była by to co najmniej bramka kolejki.
Inna sprawa, że poprawna obrona nie zostawiła by go samego. I nasi przeciwnicy też się tego nauczą, więc potrzeba wzmocnień.
Ale nie ma co mówić, że Żyro to drewno, które nic nam nie da, jak to robił autor wpisu, który wyśmiałem.
|
Absolutnie nigdzie nie twierdzę, ze Żyro nic nie da. Tylko śmiać mi się chce jak po jednym dobrym meczu jednak nie idealnym, tu na forum taka radocha, ze mamy kota w składzie.
Co do samego Żyro to taka jedna wielka zagadka, bo albo złapie kontuzje albo nie, albo będzie miał formę na te 1 ligę wystarczającą albo nie, albo wróci choć w części do tego co umiał przed kontuzją albo nie.
Chłop taki, który musi sam się sprawdzić. Po powrocie z wysp w ekstraklasie sobie nie poradził. Póki co się tuła od klubu do klubu i zostaje odrzucany po sezonie. 1 liga i ogólnie Wisła to może być dla niego idealny klub. tej lidze może pograć, odbudować się a nawet jak awansujemy to zapewne byśmy chcieli dalej go mieć w składzie.
Na pewno cieszy, że mamy kadrę w dużej mierze złożonej z Polaków. To jest zupełnie co innego niż zlepek gości z całego świata, którzy gówno wiedzą o Polsce, Wiśle i gówno im zależy. Nie mówię, że każdy Polak po jednym sezonie zostanie Wiślakiem ale już inna jest ta chemia między kibicami a piłkarzami i oni znają historię naszej piłki krajowej i klubowej.