|
Kilka transferów (in oraz out: Falzagic, Hugi) jest niezbędnych, bo przecież będą kartki i kontuzje, a na powrót Urygi, Kuby i Ondraska to w najbliższym czasie nie ma co liczyć (o ile w ogóle, w przypadku dwóch ostatnich). Napastnik to wiadomo, ale moim zdaniem lewoskrzydłowy też byłby odpowiedni, bo na Cisse nie da się patrzyć.
|