Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 24.07.2022, 23:37
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Ok.

A co jeśli piłka jest poza grą, ale nadepnięcie na zawodnika spowodowało, że to tej piłki nie zdążył. Tj gdyby nie nadepnięcie to jest szansa, że opanowałby piłkę (trochę gdybanie)?
Jak piłka jest poza grą w momencie faulu, to znaczy że już nie mógł zdążyć Faul musiałby nastąpić zanim opuściła boisko co - jak pisałem - nie nastąpiło (inna rzecz że to nie był faul moim zdaniem).

Sytuacja z Borucem była odmienna, piłka była już w jego rękach (nie poza boiskiem) i postanowił sprzedać lepę przeciwnikowi bo śmiał stanąć mu na drodze. Gdyby to zrobił gdy piłka była poza boiskiem to dostałby czerwoną, ale nowy bramkarz zaczynałby od bramki.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując