maciekkk napisał(a):

Ok.
A co jeśli piłka jest poza grą, ale nadepnięcie na zawodnika spowodowało, że to tej piłki nie zdążył. Tj gdyby nie nadepnięcie to jest szansa, że opanowałby piłkę (trochę gdybanie)?
|
W jaki sposób nadepnięcie, które nastąpiło w momencie kiedy piłka była już poza boiskiem miałoby sprawić, że nie zdążył opanować tej piłki zanim ta wyszła poza boisko (chyba, że rozważamy również podróże w czasie lub kwestie bilokacji piłki - to przepraszam

)