|
To nie jest chyba żaden przepis, po prostu sędziowie podchodzą po ludzku do takich sytuacji.
Jeśli faul jest delikatny, wynikły z przypadku to puszczają grę.
Jeśli premedytacja to jest inna decyzja, z tego co pamiętam Borubar w zeszłym sezonie walnął przeciwnika i wyłapał czerwoną kartkę, co skutowało rzutem karnym (poprawcie mnie jeśli się mylę)
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.07.2022 o godz. 19:43.
|