wolfy napisał(a):

|
Kliment jest napastnikiem i też by jej nie wykorzystał.
|
w ten sposób będziesz teraz farmazonił? Dajesz dalej, Radovanovic, Christov, Chiacu, Beto, ba.... Żuraw czy Franek też by nie strzelili(nie te warunki). Chciałbyś być mapinulatorem, ale jesteś na to po prostu za głupi.